No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
The RekaVape By-ka V9 Style RTA Rebuildable Tank Atomizer is made from 316 stainless steel with 22mm diameter and PC Tank tube with 5.0ml capacity. The RTA comes with 3 PCS Air Pins 1.2 / 1.4 / 1.7mm.
Comes with combi tank tube
Other Color:
3.0ml Atomizer with Combi Tank Tube:
| |
5.0ml Atomizer:
| |
3.0ml Atomizer:
| |
3FVAPE Recommend Products:
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Color | Silver |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Capacity | 5.0ml |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Thread Type | 510 |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Drip Tip | With Drip Tip |
| Tank material | PC |
| Package | 1 x RTA, 1 x Combi Tank Tube, 1 x Pack of accessories |
| Weight | 50g (1.76oz) |
| Diameter | 22mm (0.87 inch) |
| Depth | 22mm (0.87 inch) |
| Height | 63.8mm (2.51 inch) |
| Width | 22mm (0.87 inch) |
Comes with combi tank tube
510 threading connection
316 Stainless steel construction
Capacity: 5.0ml
Top refilling system
Bottom airflow system
Air Pins: 1.2mm / 1.4mm / 1.7mm
Diameter: 22mm
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
and other questions regarding this product, just contact us. We also encourage you to leave review of products on 3FVape.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.