No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
The RekaVape KA V8 Style RTA is a 22mm rebuildable tank atomizer with 2.8ml / 5ml of capacity. It is made from 316 stainless steel. The RTA features dual post build deck, heat sink top cap and bottom adjustable airflow.
3FVAPE Recommend Products:
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Color | Silver |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Capacity | 5.0ml |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Thread Type | 510 |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Drip Tip | With Drip Tip |
| Tank material | PC |
| Package | 1 x RTA, 1 x Nano Tank Kit, 1 x Long Tank Kit, 1 x Accessory Bag |
| Weight | 55g (1.94oz) |
| Diameter | 22mm (0.87 inch) |
| Depth | 22mm (0.87 inch) |
| Height | 69mm (2.72 inch) |
| Width | 22mm (0.87 inch) |
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.