No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
| Color | Silver |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 5.5ml |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Thread Type | 510 |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Drip Tip | With Drip Tip |
| Tank material | PC |
| Package | 1 x RTA, 1 x Pack of accessories |
| Weight | 54g (1.9oz) |
| Diameter | 23mm (0.91 inch) |
| Depth | 23mm (0.91 inch) |
| Height | 66mm (2.6 inch) |
| Width | 23mm (0.91 inch) |
510 threading connection
stainless steel + PC
Capacity: 5.5ml
MTL RTA
Air pins: 1.2mm / 1.4mm / 1.7mm (one pre-installed)
Diameter: 23mm
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.