My Cart (0 Items)
$0.00
No products
Free shipping! Shipping
$0.00 Total
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Brand | Digiflavor |
| Color | Blue |
| Model | Fuji Son |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Capacity | 4.0ml |
| Material | Stainless Steel |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Thread Type | 510 |
| Drip Tip | With Drip Tip |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Tank material | Pyrex Glass |
| Package | 1 x Fuji Son GTA, 1 x Replacement glass tube, 1 x Allen Key, 1 x Spare parts poly bag |
| Weight | 50g (1.76oz) |
| Diameter | 25mm (0.98 inch) |
| Depth | 25mm (0.98 inch) |
| Height | 39mm (1.54 inch) |
| Width | 25mm (0.98 inch) |
3F is a professional retail, wholesale and dropship shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.