No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
| Quantity | Price | You Save |
|---|---|---|
| 100 | $27.80 | Up to $1,210.00 |
| 50 | $28.06 | Up to $592.00 |
| 20 | $28.38 | Up to $230.40 |
| 10 | $28.71 | Up to $111.90 |
| 6 | $29.05 | Up to $65.10 |
| Color | Silver |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Capacity | 4.8ml |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Thread Type | 510 |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Tank material | Glass |
| Package | 1 x RTA, 1 x Pack of accessories |
| Weight | 50g (1.76oz) |
| Diameter | 23mm (0.91 inch) |
| Depth | 23mm (0.91 inch) |
| Height | 53mm (2.09 inch) |
| Width | 23mm (0.91 inch) |
510 threading connection
Diameter 23mm
Capacity: 4.8ml
Material: 316 Stainless Steel
Dual post design
Comes with MTL Ring / DL Ring
Inlet hole size: 1.8mm x 2, 1.6mm x 2, 1.4mm x 2, 1.2mm x 2, 1.0mm x 2
Comes with 2 x 316 stainless steel wicks
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
and other questions regarding this product, just contact us. We also encourage you to leave review of products on 3FVape.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.