My Cart (0 Items)
$0.00
No products
Free shipping! Shipping
$0.00 Total
3FVAPE Recommend Products:
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Brand | LVE |
| Color | Black Textured Carbon |
| Model | Orion II Pro |
| Product Type | POD System |
| Battery Capacity | 1900mAh |
| Material | Zinc Alloy + Stainless Steel + PCTG |
| Battery Type | Fixed |
| Power Output | 5~50W |
| Display | 0.99" |
| Variable Wattage (VW) | Yes |
| Charge Style | AC/USB |
| Package | 1 x Orion II device, 1 x 0.4ohm coil, 1 x 0.6ohm coil, 1 x ORION II RBA full set, 1 x RBA Build Adapter, 1 x RBA Tank, 1 x Coil Tank, 1 x DTL Stainless Steel drip tip, 1 x MTL Stainless Steel drip tip, 1 x USB-C cable, 1 x User Manual |
| Weight | 80g (2.82oz) |
| Depth | 43mm (1.69 inch) |
| Height | 103mm (4.06 inch) |
| Width | 17.2mm (0.68 inch) |
| Shipping Type | Built-in Battery |
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.