My Cart (0 Items)
$0.00
No products
Free shipping! Shipping
$0.00 Total
Other Color:
| | |
3FVAPE Recommend Products:
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Brand | KAEES |
| Model | Solomon 3 |
| Color | Black |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 5.5ml |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Thread Type | 510 |
| Drip Tip | With Drip Tip |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Tank material | Glass |
| Package | 1 x Solomon 3 RTA, 2 x Internal Airflow Caps, 1 x Spare Glass Tube (3.5ml), 2 x Clapton coil, 1 x 510 Drip Tip Adapter, 1 x Screwdriver, 1 x User Manual, 1 x Spare Parts |
| Weight | 60g (2.12oz) |
| Diameter | 25mm (0.98 inch) |
| Depth | 25mm (0.98 inch) |
| Height | 49.8mm (1.96 inch) |
| Width | 25mm (0.98 inch) |
3F is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.