My Cart (0 Items)
$0.00
No products
Free shipping! Shipping
$0.00 Total
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Brand | Smoktech |
| Color | Silver |
| Model | Magneto III |
| Product Type | Mechanical |
| Compatiable Battery | 18350 / 18490 / 18500 / 18650 |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Type | 510 |
| Variable Voltage (VV) | No |
| Battery Type | Interchangeable |
| Telescoping Mod | Yes |
| Variable Wattage (VW) | No |
| Weight | 92g (3.25oz) |
| Depth | 22mm (0.87 inch) |
| Height | 73mm (2.87 inch) |
| Width | 22mm (0.87 inch) |
3F is a professional retail and wholesale shop. We provide new and cool products at affordable price. All products will be shipped from China now. If you find a product to be authentic, then it is not a clone. For any question about product title Authentic SmokTech Magneto III Telescopic Mechanical Mod - Silver, Stainless Steel, 18-series bBtteries, please contact us. We also encourage you to leave review of products on 3F.