No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
| Color | Black |
| Product Type | Rebuildable Atomizer |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Coil Rebuildable | Coil Rebuildable |
| Coil Replaceable | Non-Replaceable Coil |
| Package | 1 x RBA Tank Kit, 1 x Pack of accessories |
| Weight | 21.5g (0.76oz) |
| Diameter | 20mm (0.79 inch) |
| Depth | 20mm (0.79 inch) |
| Height | 35mm (1.38 inch) |
| Width | 16mm (0.63 inch) |
316 Stainless steel
Single coil deck
Pre-installed 2.0mm pin
Comes with five airflow pins: 1.0, 1.2, 1.3, 1.5, and 2.0mm
Suitable for dotMod dotAIO V1 / V2 AIO Pod
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
and other questions regarding this product, just contact us. We also encourage you to leave review of products on 3FVape.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.