No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
The authentic GeekVape Z (Zeus) Nano 3 Tank delivers clean, leak-resistant performance with top adjustable airflow and an easy push-to-refill system. Featuring a 5mL large capacity, 510 replaceable drip tip, and compatibility with B Series coils, it offers smooth airflow, long-lasting use, and enhanced flavor. Designed for hassle-free refilling and reliable daily performance.
Please Note: This product will be shipped around March 30, 2026 (ETA, not guaranteed). The final shipping date depends on the manufacturer. We will try to get it delivered as soon as we can.
The product images and information are provided by the manufacturer, for reference only. The final refers to the manufacturer's actual product.
Other Color:
VW Mod:
| | | | | | |
Mod Kit:
| | | | | | |
Atomizer:
| | | |
3FVAPE Recommend Products:
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Earn up to $50 through our Product Review Program.
| Quantity | Price | You Save |
|---|---|---|
| 100 | $13.96 | Up to $1,603.00 |
| 50 | $14.12 | Up to $793.50 |
| 20 | $14.28 | Up to $314.20 |
| 10 | $14.45 | Up to $155.40 |
| 6 | $14.62 | Up to $92.22 |
| Brand | Geekvape |
| Model | Z Nano 3 |
| Color | Blue |
| Product Type | Clearomizer |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 5.0ml |
| Coil Rebuildable | Coil Non-Rebuildable |
| Airflow | Adjustable Airflow |
| Thread Type | 510 |
| Coil Replaceable | Replaceable Coil |
| Drip Tip | With Drip Tip |
| Tank material | Glass |
| Package | 1 x GeekVape Z Nano 3 Tank (5mL), 1 x Pre-installed |
| Weight | 50g (1.76oz) |
| Diameter | 28mm (1.1 inch) |
| Depth | 28mm (1.1 inch) |
| Height | 57.25mm (2.25 inch) |
| Width | 28mm (1.1 inch) |
510 threading connection
Capacity: 5mL
Dimensions: (W) 28 x (H) 57.25mm
Drip Tip Interface: 510 Replaceable Drip Tip
Compatible Coil: B Series Coil
E-LIQUID Filling Method: Push to Open & Top Fill
Airflow Method: Top Adjustable Airflow & Leak-Resistant
Leak-Resistant
Airflow Adjustable
Push to Refill
Easy & Clean
5mL Capacity Lasting Longer
3FVape is a professional retail, wholesale and dropship online shop. We provide new and cool products at affordable price. We have overseas warehouse for you for fast delivery.
and other questions regarding this product, just contact us. We also encourage you to leave review of products on 3FVape.
All the sizes are measured manually, please allow tiny differences due to manual measurement, thanks.
The parameters are for reference only; The details are subject to the official / manufacturer; Please tell us if there is any error.