No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
| Brand | Smoktech |
| Color | Orange |
| Product Type | Sleeve |
| Material | Silicone |
| Weight | 10g (0.35oz) |
| Depth | 45mm (1.77 inch) |
| Height | 86mm (3.39 inch) |
| Width | 24mm (0.94 inch) |
Full body case, perfect match with SMOKTech Koopor Mini 60W TC Mod;
Environmentally friendly silicone rubber material with strong stretchability;
Dust-proof and shock-poof, no longer worry about losing the battery cover;
Special design for "+", "-" buttons, easy to adjust the wattage
3F is a professional retail and wholesale shop. We provide new and cool products at affordable price. All products will be shipped from China now. If you find a product to be authentic, then it is not a clone. For any question about product title Authentic SMOKTech Protective Silicone Case for Koopor Mini 60W TC Mod - Orange, please contact us. We also encourage you to leave review of products on 3F.