No products

Welcome to 3FVape
Are you 21 or older? You must be 21 or older to enter our website.
| Color | Dark Brown |
| Product Type | Mechanical |
| Compatiable Battery | 18650 |
| Material | Ebony |
| Thread Type | 510 |
| Variable Voltage (VV) | No |
| Telescoping Mod | No |
| Battery Type | Interchangeable |
| Variable Wattage (VW) | No |
| Weight | 177g (6.24oz) |
| Depth | 58mm (2.28 inch) |
| Height | 110mm (4.33 inch) |
| Width | 30mm (1.18 inch) |
Recessed 510 threading connection;
Adjustable copper center pin;
Head mounted firing button;
Powered by 2 x 18650 batteries (batteries not included);
Magnet back cover
3F is a professional retail and wholesale shop. We provide new and cool products at affordable price. All products will be shipped from China now. If you find a product to be authentic, then it is not a clone. For any question about product title Authentic Delight Mech Mechanical Box Mod - Dark Brown, Ebony, 2 x 18650, please contact us. We also encourage you to leave review of products on 3F.